pr2

Döküm

Dünyanın her yerindeki kuyumcular ve kuyumcu alıcıları döküm üretimlerini sever. Üstün, profesyonel altın döküm takı hizmetleri sunmak için güvenilir bir altın döküm şirketiyiz. En son teknoloji ve yüksek kaliteli döküm ekipmanları kullanıyoruz.

Döküm mücevherlerde müşterilerin bizi tercih etmelerinin sebeplerinden bazıları.

Düşük işçilik maliyeti.

Çok adımlı bir kalite güvence sürecinin kullanılması.

Döküm sayesinde kısa sürede çok miktarda mücevhere sahip olmak.

Silikon kalıplardan birinci sınıf reprodüksiyonlar oluşturabilme.

Altın dökümleri için çevre dostu geri kazanılmış değerli metallerin kullanımı.

Kaliteli bir ürün elde etmek için ihtiyacınız olan hizmetlerle siparişinizi takip edecek ve size çözümler sunacak nitelikli ekip.

pr3

İçi boş Hallow ve Tubing

Boru yapımı, kuyumculukta gerekli olan önemli bir beceridir. Farklı çaplarda ve et kalınlıklarında boru yapma imkânımız bulunmaktadır.

Müşterilerin Hollow and Tubing Jewellery’i seçmelerinin nedenlerinden bazıları.

Hollow ve Tubing altın takı tasarımının içinde boş alana sahiptir. İçi boş altın takı parçalarının içi boş olduğundan çok daha hafif ve daha ucuzdur. Altın takıların içi boş olarak tasarlanmasının birçok farklı nedeni olsa da, en yaygın neden oluşturmak için daha az altın kaynağı kullanmalarıdır.

Bu takı parçalarının daha hafif olması, onları gündelik gündelik takılar için de ideal kılar. Bilezikler, Küpeler, içi boş bir altın takı parçasının tipik bir örneğidir.

Bu eşyaların çabuk hasar görmesi muhtemel olsa da, hafif olmaları ve düşük fiyatlı olmaları onları popüler aksesuarlar haline getiriyor.

Günümüzde altın takı satın alan kişiler hafif gramajlı ürünler talep etmektedirler. Tüp ve Hollow, satın alma gücünün düşmesi nedeniyle son zamanlarda yoğun talep görmektedir.

pr4

Press

Damgalama yöntemi başlı başına bir üretim dalıdır ve kuyumculuk sektöründe büyük yer tutar. Damgalı takılar genellikle set halinde üretilen takıların imalatında kullanılmaktadır. Takım halindeki takılar kolye, küpe ve bileziklerden oluşmaktadır.

Firmamızda damgalama yöntemi ile farklı karat ve istenilen ölçülerde takı üretimi yapılabilmektedir. Ayrıca müşterilerimiz setten küpe veya sadece bileklik gibi tek parça sipariş verebilirler.

Birçok mücevher alıcısı, yoğunlukları, dayanıklılıkları, sağlamlıkları, hafiflikleri ve uygun fiyatlı olmaları nedeniyle damgalama ürünlerini seçmektedir.

pr1

3D Üretim

Her takı stilinin kendi tasarım ve üretim zorlukları vardır.

Mücevher üretim tecrübemizi 3 boyutlu mücevher üretimi ile birleştiriyoruz.

Müşterilerimizin 3D üretim mücevheratta bizi seçmelerinin nedenlerinden bazıları.

Her seferinde mükemmel kalite ve güvenilirlik.

Mücevher kalıp yapımı için süreyi azaltın.

Kauçuk kalıp oluşturmak için 0,2 mm’ye kadar ultra yüksek ayrıntılar, ısıya dayanıklı, yüksek kaliteli, karmaşık ana desenler.

Tasarım sınırı yok.

Yeni teknoloji 3D yazıcılar.

Kaliteli bir ürün elde etmek için ihtiyacınız olan hizmetlerle siparişinizi takip edecek ve size çözümler sunacak nitelikli ekip.